Basit E-Ticaret Paketleri

1500 TL + Kdv

Hazır basit e-ticaret paketlerimiz içinden seçeceğiniz tasarımı firmanıza göre düzenliyor, Logo, menü düzeni, ürün sayfaları, bilgi sayfaları, blog ve anasayfayı sitenize sizin resimleriniz ve içeriklerinizle birlikte düzenliyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartına Taksitli Ödeme Seçenekleri mevcuttur. Bu paket ürün kategorisi olmayan, en fazla 10 – 15 civarı ürünü olan firmalar için uygundur. Daha fazla ürününüz varsa veya ürün kategoriniz olacaksa bir üst paketi seçmeniz gerekmektedir. Tasarım tamamlandıktan siteniz yayına alındıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…

Standart E-Ticaret Paketleri

2000 TL + Kdv

Hazır standart e-ticaret paketlerimiz içinden seçeceğiniz tasarımı firmanıza göre düzenliyor, Logo, menü düzeni, ürün kategorileri, ürün sayfaları, bilgi sayfaları, blog ve anasayfayı sizin resimleriniz ve içeriklerinizle birlikte düzenliyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartına Taksitli Ödeme Seçenekleri mevcuttur. Ürün kategorilerinizi ekliyor ve ortalama 50 adet ürününüzü sitenize ekliyoruz. Diğer ürünlerinizi kendiniz eklemeniz gerekmektedir. Tasarım tamamlandıktan siteniz yayına alındıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…

Pro E-Ticaret Paketleri

3000 TL + Kdv

Hazır pro e-ticaret paketlerimiz içinden seçeceğiniz tasarımı firmanıza göre düzenliyor, Logo, menü düzeni, ürün kategorileri, ürün sayfaları, ürün varyasyonları, filtre, bilgi sayfaları, blog ve anasayfayı sizin resimleriniz ve içeriklerinizle birlikte düzenliyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartına Taksitli Ödeme Seçenekleri mevcuttur. Ürün kategorilerinizi ekliyor ve ortalama 50 adet ürününüzü sitenize ekliyoruz. Diğer ürünlerinizi kendiniz eklemeniz gerekmektedir. Tasarım tamamlandıktan siteniz yayına alındıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…

Premium E-Ticaret Paketleri

5000 TL + Kdv

Hazır premium e-ticaret paketlerimiz içinden seçeceğiniz tasarımı firmanıza göre düzenliyor, Logo, menü düzeni, ürün kategorileri, ürün sayfaları, ürün varyasyonları, filtre, bilgi sayfaları, blog ve anasayfayı sizin resimleriniz ve içeriklerinizle birlikte düzenliyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartına Taksitli Ödeme Seçenekleri mevcuttur. Bu pakete alışverişsiz tahsilat sistemi dahildir. Ürün kategorilerinizi ekliyor ve ortalama 50 adet ürününüzü sitenize ekliyoruz. Diğer ürünlerinizi kendiniz eklemeniz gerekmektedir. Tasarım tamamlandıktan siteniz yayına alındıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…

Plus E-Ticaret Paketleri

7500TL + Kdv

Hazır plus e-ticaret paketlerimiz içinden seçeceğiniz tasarımı firmanıza göre düzenliyor, Logo, menü düzeni, ürün kategorileri, ürün sayfaları, ürün varyasyonları, filtre, bilgi sayfaları, blog ve anasayfayı sizin resimleriniz ve içeriklerinizle birlikte düzenliyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartına Taksitli Ödeme Seçenekleri mevcuttur. Bu pakete alışverişsiz tahsilat sistemi dahildir. Ürün kategorilerinizi ekliyor ve ortalama 50 adet ürününüzü sitenize ekliyoruz. Diğer ürünlerinizi kendiniz eklemeniz gerekmektedir. Tasarım tamamlandıktan siteniz yayına alındıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…