Standart Kurumsal Web Paketleri

1000 TL + Kdv

Hazır standart kurumsal tasarımlarımız içinden seçeceğiniz siteyi, sizin firmanıza göre özelleştirerek, logo, menü düzeni, sayfa içerikleri ve resimlerinizi ekleyerek sitenizi yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Tasarım tamamlandıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…

Pro Kurumsal Web Paketleri

1500 TL + Kdv

Hazır pro kurumsal tasarımlarımız içinden seçeceğiniz siteyi, sizin firmanıza göre özelleştirerek, logo, menü düzeni, ürün kategorileri, ürün sayfaları, sayfa içerikleri ve resimlerinizi ekleyerek sitenizi yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Tasarım tamamlandıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…

Özel Kurumsal Web Paketleri

2000 TL + Kdv

Beğendiğiniz bir sitenin tasarımını veya aklınızdaki, hayalinizdeki bir tasarımı size özel olarak çalışarak oluşturuyoruz. Sizin firmanıza göre özelleştirerek, logo, menü düzeni, ürün kategorileri, ürün sayfaları, sayfa içerikleri ve resimlerinizi ekleyerek sitenizi yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Tasarım tamamlandıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz…