Standart Kurumsal Tasarım St-v01
St-v01 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.

Standart V01 Numaralı tasarımımızda, Anasayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Galeri ve İletişim sayfalarını sizin firma bilgilerinize göre yeniden düzenleyerek tasarım tamamlandıktan sonra yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Yönetim paneli eğitimi vererek web sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz. Web sitemizle birlikte 1 adet alan adı ve hosting hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. İsterseniz daha önceden almış olduğunuz alan adını kullanabilirsiniz. 5 adet kurumsal E-postayı pakete dahil olarak veriyoruz.

St-v01 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.
Standart Kurumsal Tasarım St-v02
St-v02 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.

Standart V02 Numaralı tasarımımızda, Anasayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Galeri ve İletişim sayfalarını sizin firma bilgilerinize göre yeniden düzenleyerek tasarım tamamlandıktan sonra yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Yönetim paneli eğitimi vererek web sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz. Web sitemizle birlikte 1 adet alan adı ve hosting hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. İsterseniz daha önceden almış olduğunuz alan adını kullanabilirsiniz. 5 adet kurumsal E-postayı pakete dahil olarak veriyoruz.

St-v02 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.
Standart Kurumsal Tasarım St-v03
St-v03 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.

Standart V03 Numaralı tasarımımızda, Anasayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Galeri ve İletişim sayfalarını sizin firma bilgilerinize göre yeniden düzenleyerek tasarım tamamlandıktan sonra yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Yönetim paneli eğitimi vererek web sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz. Web sitemizle birlikte 1 adet alan adı ve hosting hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. İsterseniz daha önceden almış olduğunuz alan adını kullanabilirsiniz. 5 adet kurumsal E-postayı pakete dahil olarak veriyoruz.

St-v03 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.
Standart Kurumsal Tasarım St-v04
St-v04 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.

Standart V04 Numaralı tasarımımızda, Anasayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Galeri ve İletişim sayfalarını sizin firma bilgilerinize göre yeniden düzenleyerek tasarım tamamlandıktan sonra yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Yönetim paneli eğitimi vererek web sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 Yıl boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz. Web sitemizle birlikte 1 adet alan adı ve hosting hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. İsterseniz daha önceden almış olduğunuz alan adını kullanabilirsiniz. 5 adet kurumsal E-postayı pakete dahil olarak veriyoruz.

St-v04 Tasarımı canlı incelemek için tıklayın.