özel yazılım ve programlar

ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Özel Yazılım; Şirketlerin belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri ve hedefleri doğrultusunda başarılı olabilmeleri için şirket içi yazılımların kolay kullanımlı, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performanslı olmaları gerekmektedir.

Standart veriler göz önünde bulundurularak geliştirilen paket yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından, işletmeler özel yazılım çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır.

Özel yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği ve güncellenebildiği için maddi ve zaman tasarrufu sağlamakta, verimliliği arttırmakta, proje risklerini en alt seviye indirmekte ve maliyet muhasebesinin çok daha rahat bir şekilde yapılabilmesine imkan tanımaktadır.

NEDEN ÖZEL YAZILIM İÇİN NOİSOFT’ U TERCİH EDİLMELİ?

Deneyimli Ekip : Noisoft 2004 yılından bu yana sektörde yazılım geliştirmektedir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile sizler için en doğru çözümü en hızlı şekilde sağlar.

Hızlı Başlangıç:Noisoft, deneyimli ve uzman mühendisleri ile projenizi en doğru şekilde analiz ederek, yazılım projenizi geliştirmeye en hızlı şekilde başlar.

Uygun Maliyet: Özel Yazılım Geliştirme çalışmalarında Noisoft’ un ölçeklenebilir ekipleri vardır. Projenizde çalışan mühendis sayısı artabilir yada projeye göre sayı düşürülebilir. Noisoft proje devamında ekibi büyülterek ve küçülterek oluşacak riskleri ortadan kaldırarak maliyeti minimum düzeye düşürür.

En Son Teknoloji: Noisoft, geliştirdiği tüm özel yazılımlarda en son teknolojiyi ve en iyi altyapıyı kullanır.