NOİSOFT

Blog

Barkod Programı Nedir? Nasıl Çalışır ?

Barkod, birbirine paralel çizgi ve boşluklardan oluşur.Gelişmiş yazılım, ayarlama hatalarını neredeyse tamamen ortadan kaldırır

noisoft

Devamını Oku

Yurtiçi Kara Nakliye Takip Yazılımı Nedir?

Yurtiçi Taşımacılık Modülünde bir çok projenizi ayrı ayrı yönetme imkanına sahip olduğunuz gibi aynı zamanda operasyonel ve mali verilerinizi takip edebilirsiniz.

noisoft

Devamını Oku

Web Site Tasarlarken Font Seçebileceğiniz Online 5 Araç

Doğru font seçimi, web sitenizin daha iyi görünmesini sağlayarak ziyaretçilerinizin kendilerini daha rahat hissetmelerine neden olur. Böylece web sitenizde daha fazla zaman geçirirler. 

noisoft

Devamını Oku

Kargo Anlaşması Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bir kargo anlaşması yapabilmek için vergi levhasına sahip olmanız gerekir. Bir başka değişle eğer satış gerçekleştirdiğiniz bir şirket bulunmuyorsa herhangi bir kargo firması ile anlaşma gerçekleştiremezsiniz.

noisoft

Devamını Oku

En Popüler 4 Programlama Dili

Şirketler, yazılım algoritmalarına hakim insanları neredeyse havada kapıyor. Bu da elbette programlama dili biliyor olmanın önemini epey artırdı. Yazılım öğrenmeye başlamayı düşünenler için göz korkutucu olabiliyor. Gelin birlikte en çok kullanılan 4 programlama dilini inceleyelim:

noisoft

Devamını Oku

Kurye Takip Yazılımı ve Özelikleri

Kurye hizmetleri müşterilerinin mallarını teslim eder ve ticari ve imalat şirketleri dağıttıkları malların teslimatını (dağıtımını) koordine etmek için kullanabilir. Ayrıca gıda teslimatı için mükemmel bir yazılımdır.

noisoft

Devamını Oku

Sipariş Takip Programı Nedir, Ne işe yarar?

Sipariş takip programlarının en büyük özelliği, hiç kuşkusuz 7 gün 24 saat istenilen her yerden kullanılabiliyor olmasıdır. Aynı şekilde bu programlar oldukça kolay ve hızlı bir kullanım sunan sipariş takip programları sayesinde, tüm siparişler tek bir platformdan görüntülenebilmektedir. 

noisoft

Devamını Oku

Lojistik Nedir? Lojistik Olmadan Başarılı Olunur Mu?

Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler de dahil olmak üzere tüm ürünlerin ve ilgili bilgilerin çıkış noktasından varış noktasına kadar etkili ve verimli bir biçimde taşınması ve depolanması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve denetleme sürecidir.

noisoft

Devamını Oku

Kargo takip sistemi, kargo takip yazılımı ve kargo takip programı arasındaki farklar

Kargo takip sistemi, kargo takip yazılımı ve kargo takip programı aslında aynı anlama gelmektedir. Göndericiden alıcıya gönderilen kargonun ne aşamada olduğunu, şuanda nerede olduğunu, ne zaman teslim olacağını, alıcının kargoyu teslim alıp almadığını, eğer teslim almadıysa neden teslimatı kabul etmediğini öğrenmek amacıyla geliştirilmiş sistemler, yazılımlar ve programlardır.

noisoft

Devamını Oku

Kargo takip yazılımı nedir?

Kargo firmalarının tüm faaliyetlerini yönetebildiği web tabanlı bir yönetim sistemidir. Kargo takip yazılımı sayesinde, kargo göndericileri ve kargo alıcıları, kargolarının durumunu anlık olarak sorgulayabilir, ne zaman teslim olduğunu veya olacağını görebilirler. Kargo firmaları ise bu yazılım sayesinde iş yükünü hafifletir ve hataları minimuma indirerek kayıpların önüne geçmiş olurlar.

noisoft

Devamını Oku